×

Klientide lemmikdiivan Knox | Stiili ja mugavuse täiuslik kooslus

Klientide lemmikdiivan Knox | Stiili ja mugavuse täiuslik kooslus

Kodumaine diivan Knox on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja stiili igas kodus. Madal ja ruumikas disain loob ideaalse koha lõõgastumiseks. Ümarad vormid lisavad igale ruumile pehmust ja elegantsi, muutes Knox diivani tõeliseks pilgupüüdjaks.

Diivani valimine on kodu sisustamisel üks olulisemaid otsuseid, kuna tegemist on kesksee sisustuselemendiga, mis mõjutab kogu sisekujundust. Furgneri kodumaise diivani Knoxiga ei pea tegema kompromisse mugavuse ega stiili osas, sest erinevad moodulid võimaldavad luua just sellise diivani, mis sobib perfektselt sinu ruumi nii kuju, suuruse kui ka värvitooni poolest. Meie klientide saadetud pildid siin blogis on ehe peegeldus sellest.

Tänapäeva sisustustrendid rõhutavad personaalsust, multifunktsionaalsust ja praktilisust, mida pakub ka meie kodumaine diivan Knox erinevate valikuvõimaluste näol. Näiteks siia Ojakalda arenduse kaunisse elutuppa on sisekujundaja valinud ilma käetugedeta versiooni, et pakkuda selle kodu elanikele maksimaalset istumisruumi. (Foto ja arendus: Hepsor kinnisvara)

Helerini kaunilt kujundatud avaras kodus on 2- ja 3-kohaline diivan Knox ning tumba, mis on kaetud heleda sametkangaga. Samet on jätkuvalt meie klientide seas populaarne kangas, sest lisaks ilusale ja pehmele tekstuurile on seda ka lihtne puhastada. (Foto: Furgneri klient Helerin)

Stiilne, skandinaavia stiilis uus kodu Lahekalda arenduses, kus pakub mugavust 3-kohaline diivan Knox, mille värvitoon ja kuju sobib hästi ruumi kuju ja minimalistliku stiiliga. (Foto ja arendaja: Merko)

Nurgadiivan Knox kaunistab ka Lauren Padari elutuba, mis võlus teda mugavuse, minimalistliku stiili ja ümara disainiga. Kuna Laureni soovis heledat värvitooni diivanit, siis pöörasime tähelepanu kangale, et see oleks kergesti puhastatav ja mustust hülgav. Laureni tagasiside: "Valitud kangas on imeilusat värvitooni ja velvet-tekstuur muudab selle veelgi omapärasemaks. Lisaks on kangas lapsesõbralik. Kõik seni tekkinud plekid on välja tulnud veega ja niistatuud lapikesega õrnalt hõõrudes. Olen ülõnnelik, et sain täita oma heleda diivani unistuse tänu sellele, et kangas on lihtsasti hooldatav."

Foto: Erika Lilleleht

Kodu: Lauren Padar

Kui oled otsimas diivanit, mis ühendab stiili, mugavuse ja kohandatavuse, siis diivan Knox on Sulle ideaalne valik. Tule tutvu erinevate kangastega ja proovi diivanit salongis: Sakala 7

close

Wishlist