×

Kuidas tellida

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis vajuta nuppu Lisa Ostukorvi.

2. Seejärel kliki üleval paremas nurgas oleval Ostukorvi nupul ning näedki ostukorvi. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu Vormista ost (ostukorvi sisu säilib ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui tahad edasi šopata, siis kliki Tagasi poodi.

3. Vajutades Vormista ost avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg. Sul on võimalik tasuda nii külalise kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida kõik nõutud väljad.

4. Seejärel kinnita oma kättesaamise aadress ja soovikorral lisa omapoolne kommentaar toote või kättetoimetamise kohta.

5. Järgmisena saad valida tarneviisi. Palun vali endale kõige mugavam kättetoimetamise viis ning märgi linnuke "Nõustun müügitingimustega" kastikesse, peale tingimustega tutvumist.

6. Kui andmed on korrektsed avaneb sul makseviiside valik. Tasuda saab arve alusel, pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Juhul kui on soov maksta arve alusel tuleb oodata arve saabumist e-postile. Tellimuse kinnitamiseks ja töötlemiseks peab 5 päeva jooksul laekuma 50% arve summast ettemaksuna meie kontole. Tellimuse vormistamisel saadetakse sulle igal juhul arve e-postile. Vastavalt panga rekvisiitidele on võimalik tasuda toote eest endale sobivas pangas.

7. Tellimus ongi sooritatud!

Kui sul tekib täiendavaid küsimusi või soovid muutusi tellimuses, siis palun kirjuta aadressile info@furgner.ee

close

Wishlist