×

Meist

Furgner disainmööbel on kaasaegne ning kvaliteetne. Meie eesmärk on teha ilusat mööblit ja disaintooteid kättesaadavaks igaühele. Hästi disainitud, funktsionaalsed ja kvaliteetsed mööbliesemed ei pea alati maksma väikest varandust. Iga kodu väärib kena mööblit.


Me hindame disainerite ja tootjate tööd kõrgelt, mis läheb iga eseme tootmiseks, mida Furgner e-poes müüme. Selle pärast suhtlemegi nendega otse ning ilma vahendajateta. Et saaksime pakkuda põhjamaist disainmööblit mõistliku hinnaga, oleme ära jätnud kulukad vahelaod ning viinud oma marginalid miinimumini.
Ostes Furgner e-poest võite kindel olla, et saate oma tellimuse otse tootjalt, parimas konditsioonis ja hinnaga. Personaalne suhe tootjatega tähendab, et võimalikud on ka teie erisoovid mõne toote kohandamiseks teie vajduste järgi.

MEIE PÕHIMÕTE

Furgneris väärtustame puhaste joontega kvaliteetset põhjamaist disaini, ergonoomilist tootmist ja mõistlikku hinda. Me väärtustame lihtsuse võlu, funktsionaalsust ja koostööd. Nendest põhimõtetest lähtudes soovime tuua kvaliteetset ja ilusat põhjamaist disainmööblit iga suuruse ja eelarvega koju.

ÕIGLANE HIND

Ostes mõne toote Furgner e-poest või mööblisalongist, võite kindel olla, et saate selle otse tootjalt. Meie personaalne suhe tootjate ning disaineritega võimaldab meil pakkuda teile parimat hinda ja mõningate brändide puhul ka võimalust enda väljavalitud toodet lasta oma vajaduste ja soovide järgi kohendada. Seega võite kindel olla, et hea põhjamaine disain jõuab teieni parimas võimalikus konditsioonis, hea hinnaga ja vastavalt teie soovidele. 

KVALITEET

Kõik Furgner e-poes müüdavad tooted läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli, et saaksite meilt ostes tunda end kindlana ja et ostetud toode teenib teid pikki aastaid. Oleme pühendunud heale klienditeenindusele algusest lõpuni, et pakkuda teile täielikku rahulolu oma ostuga.

SÜDAMERAHU GARANTEERITUD

Kui mõni meilt ostetud toode ei vasta teie ootustele või ettekirjutistele, tagastame teile ostusumma täies ulatuses.

ETTEVÕTTE ANDMED

FURGNER OÜ

  • 12460379
  • EE101744650
  • Sakala 7-19 Tallinn 10141 Eesti
  • Mööblisalong Sakala 7 Tallinn 10141
  • Avatud E-R 11:00-19:00 ja L 11:00-16:00
  • Klienditeenindus: E-R 11:00-19:00 ja L 11:00-16:00

E-mail: info@furgner.ee

Telefon: +372 6022252

close

Wishlist