×
Kodu Avalik ruum Kontor

Projektimüük

Meie mitmekülgsest tootevalikust leiab erineva stiiliga mööbli, valgustid, vaibad ja aksessuaarid iga kodu, kontor või avalik ruum.
20
kvaliteetset sisustusbrändi
Mööbel Valgustid Vaibad Diivanid
Furgneriga sisustades võid olla kindel, et südamerahu on garanteeritud. Kõik esindatud kaubamärgid on hoolikalt valitud, usaldusväärsed ning pika ajalooga, pärit nii Eestist kui ka mujalt Euroopast.

Furgneri diivanid

2019. aastal tõime turule Furgneri pehme mööbli, mis sündis soovist pakkuda klientidele kvaliteetseid, eristuva disaini ja mõistliku hinnaga kodumaiseid diivaneid. Praegu on meie valik jõudsalt laienenud ning sobivad lahendused leiab nii kodu, kontor kui ka avalik ruum. Furgneri diivaneid valmistab Eestis käsitööna rahvusvaheliselt tunnustatud tootja ning omavad FSC sertifikaati.

Kodu
Avalik ruum
Kontor

Usaldusväärne partner sisustamisel

Furgner on sisustanud kauneid kodusid, avalikke ruume ja kontoreid ligi 10.aastat ning selle ajaga oleme kasvanud Eesti üheks juhtivaks disainmööbli edasimüüjaks. Meie meeskond on pühendunud sellele, et kliendid ja koostööpartnerid tunneksid end igal sammul hästi ning et kogu sisustusprotsess oleks võimalikult lihtne, mugav ja kiire.

Võta meiega ühendust: projekt@furgner.ee

close

Wishlist