×

Kauba tagastamine

Lae alla tagastusvorm

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. 

Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tellija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud kliendi esitatud tingimuste kohaselt.

Kui ostja lepingust taganeb, tagastame talle tema poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest.

Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb:
Saata avaldus e-posti aadressile info@furgner.ee järgneva infoga:

  • tagastatava või tellitud toote nimetus
  • tellimuse esitamise päev
  • toote kättesaamise päev
  • ostja nimi, perekonnanimi
  • fotod tootest, kui võimalik
  • ostja kontaktandmed

Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes. Originaalpakendist eemaldatud kaup tuleb uuesti pakendada viisil, et see ei saaks tagasisaatmise käigus kannatada. Kui tagastatud toode ei ole originaalpakendis või kui pakend on rikutud, siis on kauplejal õigus nõuda tarbijalt kauba väärtuse vähenemise hüvitamist. Vastavalt tellitud tarneviisile toimub ka tagastusprotseduur.

Kauba eest tasutud summa tagastame 14 päeva jooksul ülekandega Teie poolt ostu sooritamiseks kasutatud pangakontole.

close

Wishlist